Koszyk

Baza Beznikotynowa Vaping Base 10 ml 0mg

9,90 zł
Brutto
Ilość
Add to wishlist

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


  Możliwa dostawa w sobotę!

UWAGA - Wybieraj tą dostawę od czwartku od 12:00, maksymalnie do piątku do 12:00 !!!

  Darmowa dostawa od 150 zł!

Zrób zamówienie za min. 150 zł i otrzymaj darmową dostawę - Orlen Paczka!

  Bezpieczne płatności

U nas zapłacisz szybko i bezpiecznie BLIKiem, lub szybkim przelewem.

Vaping Base 0 mg/ml 10 ml 70% / 30%

2293

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 185 W Magazynie

Baza Dark Line 30ml -70/30 0mg to nowoczesny, wszechstronny i wydajny produkt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki swojej pojemności 30ml, idealnym proporcjom VG/PG i wyjątkowej jakości, baza ta oferuje wyjątkowe doznania smakowe. Jeśli szukasz produktu, który łączy w sobie nowoczesny design, funkcjonalność i niezawodność, Baza Dark Line 30ml -70/30 0mg jest idealnym wyborem.

Dostępność: 122 W Magazynie

Baza Beznikotynowa Tabasco Base 50/50 30ml 0mg to wysokiej jakości płyn do e-papierosów dostępny na DoctorVape.eu. Zawiera 0mg nikotyny, co czyni go bezpiecznym wyborem. Proporcje 50% VG i 50% PG zapewniają doskonały balans między produkcją chmury a intensywnością smaku. Neutralny smak bazy pozwala na pełne wydobycie aromatów dodanych do e-liquidu. Idealna do codziennego użytku, pojemność 30ml umożliwia wygodne tworzenie własnych mieszanek.

Dostępność: 382 W Magazynie

Baza Beznikotynowa Pinky Vape 70/30 40ml 0MG to wysokiej jakości płyn do e-papierosów dostępny na DoctorVape.eu. Posiada proporcje 70% VG i 30% PG, co zapewnia doskonały balans między gęstością chmury a intensywnością smaku. Zawiera 0mg nikotyny, dzięki czemu jest bezpieczniejszą alternatywą dla tradycyjnych płynów nikotynowych. Pojemność 40ml w butelce o pojemności 60ml pozwala na łatwe mieszanie z ulubionymi aromatami. Neutralny smak bazy umożliwia pełne wydobycie aromatów dodanych do e-liquidu, co poprawia jakość wapowania. Jest to produkt idealny do codziennego użytku i eksperymentowania z własnymi mieszankami.

Dostępność: 91 W Magazynie

Baza Beznikotynowa Elixy 50/50 30ML 0MG to wysokiej jakości płyn do e-papierosów dostępny na DoctorVape.eu. Zawiera 0mg nikotyny, co czyni ją bezpiecznym wyborem. Proporcje 50% VG i 50% PG zapewniają doskonały balans między produkcją chmury a intensywnością smaku. Neutralny smak bazy pozwala na pełne wydobycie aromatów dodanych do e-liquidu. Idealna do codziennego użytku, pojemność 30ml umożliwia wygodne tworzenie własnych mieszanek.

Dostępność: 80 W Magazynie

Baza Beznikotynowa Elixy 70/30 30ML 0MG to wysokiej jakości płyn do e-papierosów dostępny na DoctorVape.eu. Zawiera 0mg nikotyny, co czyni ją bezpiecznym wyborem. Proporcje 70% VG i 30% PG zapewniają doskonały balans między gęstością chmury a intensywnością smaku. Neutralny smak bazy pozwala na pełne wydobycie aromatów dodanych do e-liquidu. Idealna do codziennego użytku, pojemność 30ml umożliwia wygodne tworzenie własnych mieszanek.

Dostępność: 130 W Magazynie

Baza Dark Line 30ml - 50/50 0mg to produkt, który zdobył uznanie wielu użytkowników dzięki swojej wysokiej jakości, neutralności i wszechstronności. Jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka najlepszej bazy do mieszania z ulubionymi aromatami. Dzięki swojej popularności i wyjątkowym właściwościom, baza Dark Line 30ml jest liderem wśród produktów tego typu na rynku.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki w celach funkcjonalnych i statystycznych, aby zapewnić najlepsze wrażenia z jej korzystania.